Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home3/mehrtebi/public_html/fa/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

دانلود جزوه زبان نوزاد

كودكان نوزاد و شیرخوار كه هنوز زبان به لغت مادری نگشوده‌اند، زبان مخصوص خودشان را دارند كه برای اطرافیان و والدین مفهوم مشخصی ندارد. این موضوع، مورد تحقیق و بررسی دانشمندان مختلف قرار گرفته است، لكن با توجه به آن چیزی كه از منابع اسلامی در این مورد وجود دارد، زبان كودكان و فهم آن ها بسیار وسیعتر و جامع تر از آن چیزی است كه امروزه تصور می شود. اما متاسفانه به علت كم كاری مسلمانان در ارائه تحقیقات قابل پیگیری در این زمینه، جوامع اسلامی از بركات علمی این عرصه برخوردار نشده و مانند بسیاری از موضوعات دیگر، همچنان چشم به دستاوردهای دیگران داریم!

این مجموعه، حاصل تحقیقات یك خانم استرالیایی به نام Priscilla Dunstan است كه بر روی بیش از 1000 كودك از 30 ملیت و ن‍ژاد مختلف در كشورهای مختلف جهان مورد تجربه و بررسی قرار گرفته و توسط دانشمندان تایید شده است. در این فیلم، خانم Dunstan به مادران می‌آموزد كه چگونه از صدای كودكان خود به خواستۀ آنان پی برده و نیاز آن‌ها را رفع نمایند.

برای دانلود جزوه اینجا را کلیلک کنید

برای دیدن و دانلود فیلم به این آدرس مراجعه کنید :

http://shiateb.blogfa.com/post-94.aspx