Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home3/mehrtebi/public_html/fa/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

لیست کتب مرتبط با طب سنتی تابستان ۹۸

نوشته شده توسط مدیر در ۱۴ اسفند ۹۶ - ۵:۰۶ ب.ظ

با همکاری جناب آقای خواجه حسینی ،  عناوین کتب طب سنتی با فرمت word  برای دانلود جهت اطلاع علاقمندان تقدیم می گردد .  برای دانلود

اینجا را کلیک کنید.book-gifts1-1024x804 تلفن  آقای خواجه حسینی : ۰۹۱۲۳۴۳۷۶۴۲


فرستاده شده در تهیه کتاب | بدون نظر


تهیه فراورده های طب سنتی معتبر و خاص از طریق وبسایت مهر طب

نوشته شده توسط مدیر در ۱۰ دی ۹۵ - ۱۰:۳۹ ب.ظ

ادامه مطلب…


فرستاده شده در فراورده های طب سنتی | بدون نظر


معرفی شرکت دارویی دانش بنیان اکسیر گل سرخ

نوشته شده توسط مدیر در ۱۰ دی ۹۵ - ۹:۵۹ ب.ظ

شرکت  دانش بنیان اکسیر گل سرخ  تولیدکننده داروها و فرآورده های غذائی ،اسانس ،کنسانتره ، الئورزین ها،عصاره ها  بر پایه مواد موثره گیاهی  تولید محصولاتی را با بیشترین اثربخشی، کمترین عارضه خواسته بحق جامعه و آرمان خود می داند.

جهت رسیدن به این آرمان همچنین اشاعه فرهنگ استفاده از داروهای گیاهی در جامعه، با اعلام تعهد به برآورده ساختن خواسته های مشتریان، رعایت قوانین و مقررات مرتبط (محلی، ملی و بین المللی) اهداف کیفیت تعیین می شود که در این راستا راهبردهای زیر را برگزیده است.
ادامه مطلب…


فرستاده شده در فراورده های طب سنتی | بدون نظر


چهار ذکر الهی در چهار حالت بحرانی …

نوشته شده توسط مدیر در ۱ اسفند ۹۱ - ۱۰:۰۳ ب.ظ

حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام ) فرموده است: در شگفتم برای کسی که از چهار1_26696867822289880641
چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی برد!

ادامه مطلب…


فرستاده شده در حدیث | بدون نظر


ایران رکورد دار سرطان معده …

نوشته شده توسط مدیر در ۱۵ بهمن ۹۱ - ۱۱:۵۵ ب.ظ

در حال حاضر کشور ما اولین رتبه در بیماری سرطان معده را در جهان دارد و وزارت بهداشت نیز تایید کرده است که آمار ابتلا به سرطان در کشور ما رو به افزایش است و یک سوم مبتلایان به سرطان به خاطر محصولات کشاورزی به این بیماری دچار می شوند.images ادامه مطلب…


فرستاده شده در عمومی | بدون نظر


بررسی عوارض خود ارضایی از نظر علمی …

نوشته شده توسط مدیر در ۲۴ آذر ۹۱ - ۱۰:۱۴ ب.ظ

در عصر فعلی بواسطه وفور عوامل محرک جنسی (بد حجابی بانوان ، ماهواره  ، وسایل چند رسانه ای  ، اینترنت  ، ضعف ایمان  ،اختلاط زن و مرد ، حضور بی دلیل بعضی بانوان در بعضی موقعیت های اجتماعی و…)و عدم امکان ارضای صحیح این غریزه حیاتی به هزار و یک دلیل که خود شما بهتر از من میدانید ( مشکلات اقتصادی ، اعتقادی ،  و ….) متاسفانه برای عده ای از جوانان و نوجوانان حتی افراد دارای همسر راهی جز انجام این عمل شنیع نمی ماند! اما واقعا راهی برای دوری از این عمل وجود ندارد ؟ آیا می توان فقط به دلیل وجود پاره ای از مشکلات به عاملان این عمل حق داد؟ چرا از منظر دین و طب ،چه سنتی و چه رایج این عمل اینقدر نکوهش شده است ؟

در ادامه مقاله ای ر ا که بطور تصادفی در گشت و گزار اینترنتی خود به آن برخورد کردم و نظرم را نیز جلب کرد، جهت اطلاع شما همراهان گرامی تقدیم مینمایم . انشاالله در مطالب بعدی به ارائه راهکار نیز می پردازیم . لطفا این کمترین را از نظر ها و راهکار های خود مطلع سازید.

ادامه مطلب…


فرستاده شده در عمومی | بدون نظر


دستورالعمل اجرای خدمات طب سنتی صادر شد

نوشته شده توسط مدیر در ۲ مهر ۹۱ - ۴:۳۲ ب.ظ

وزارت بهداشت و درمان دستورالعمل اجرای خدمات طب سنتی را در مطب ها و درمانگاه ها صادر کرد.این دستورالعمل توسط وزیر محترم بهداشت و درمان صادر و از تاریخ ابلاغ (تیرماه 91) لازم الاجرا می باشد.

ادامه مطلب…


فرستاده شده در عمومی | ۲ نظر


انواع خواب از منظر طب سنتی (نباید های خواب)

نوشته شده توسط مدیر در ۲ مهر ۹۱ - ۳:۵۷ ب.ظ

1.خواب در حال گرسنگی: در خواب حرارت غریزی به باطن می‌رود و به هضم غذا در معده کمک می‌کند. در گرسنگی معده خالی است و غذایی برای هضم وجود ندارد. بنابراین از آنجایی که ‌این حرارت نمی‌تواند بیکار باشد در اخلاط و رطوبات بدن تصرف کرده و موجب تحلیل آنها و لاغری و در نهایت باعث ضعف حرارت غریزی می‌شود.

ادامه مطلب…


فرستاده شده در عمومی | بدون نظر


مراحل هضم از دیدگاه طب سنتی ایران

نوشته شده توسط مدیر در ۳۱ تیر ۹۱ - ۱۱:۱۷ ب.ظ

از دیدگاه طب سنتی ایران 4 مرحله هضم در بدن داریم که شامل هضمهای معدی، کبدی، عروقی و بافتی می‌شود.

ادامه مطلب…


فرستاده شده در مزاج شناسی | بدون نظر


تغذیه و تدابیر مربوط به ماه مبارک رمضان

نوشته شده توسط مدیر در ۳۱ تیر ۹۱ - ۱۱:۰۸ ب.ظ

در آستانه ماه مبارك رمضان توصيه هاي بهداشتي ذیل جهت رعایت شما روزه داران محترم تقدیم می گردد تا ان شاء الله با رعایت این نکات و در نتیجه تندرستی شما عزیزان، امکان بهره مندی بیشتر از معنویات این ماه مبارک فراهم گردد:

ادامه مطلب…


فرستاده شده در عمومی | بدون نظر